Účast českých firem na veletrhu Elmia Subcontractor 2019

Země konání:
Jönköping Švédsko
Země určení:
Švédsko Švédsko
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
12. 11. 2019 - 15. 11. 2019

Elmia Subcontactor je největší veletrh strojírenských subdodávek v severní Evropě. Nejčastěji se profiluje jako akce zaměřená pouze na strojírenské dodávky. Pravidelně se veletrhu účastní více než 1. 200 vystavovatelů a navštíví si jej kolem 14. 000 návštevníků. Narazíte zde na nákupčí z předních švédských firem. Jedná se o veletrh s přesahem do ostatních skandinávských zemí (Norsko, Finsko, Dánsko). Česká účast na veletrhu je již dlouletou tradicí a české firmy se tady mohou setkat jak s klíčovými hráči v oboru, tak i s firmami středního a malého formátu. 

 

Tento rok se veletrh koná od 12. do 15. listopadu a český pavilon pod vlajkou kanceláře agentury Czech Trade ve Stockholmu na prostranství 112 m2 nabídne prostor 10 až 12 českým výstavcům a dalším, kteří budou prezentováni formou katalogové prezentace. V této chvíli máme potvrzenou účast následujících pěti českých strojírenských firem.:

 

SpoluWorks Perfecta, s.r.o (http://spoluworks.parts/cz)

MS ProTech, s.r.o (http://www.ms-protech.cz/)
Laser Centrum CZ (http://www.lasercentrumcz.cz/cz)
HTP s.r.o (https://www.htpcr.cz/)
Raptorkov (http://www.raptorkov.cz/)

 

Připojte se k nám na letošní veletrh Elmia Subcontactor v Jönköpingu. 

 

Pod jednou střechou naleznete mnoho typů subdovatelských firem. Získáte nové informace, které hýbou oborem strojírenství a navážete nová obchodní partnerství. 

Pravidelné novinky e-mailem