Účast ČR na zemědělské výstavě KazAgro/KazFarm v Nur-Sultanu

Velvyslanectví ČR v Nur-Sultanu ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR nabízí českým podnikatelům z oboru zemědělství a potravinářství možnost účasti na zemědělské výstavě KazAgro/KazFarm.

Datum konání
20.10.2021 - 22.10.2021
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Kazachstán Kazachstán
Místo konání
Nur-Sultan
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Akce se uskuteční v hlavním městě Kazachstánu Nur-Sultanu ve dnech od 20. do 22.října 2021.

S ohledem na plánované zjednodušení vstupní procedury do Kazachstánu je zainteresovaným českým firmám nabízena prezenční účast na stánku ČR, ostatní zájemci mohou na akci participovat v podobě katalogové prezentace.

Tradičně hojně navštěvovaná výstava KazAgro/KazFarm v Nur-Sultanu je jednou z nejvýznamnějších zemědělských akcí v zemi. Minulý rok byl KazAgro/KazFarm stornován s ohledem na karanténní opatření spojené s pandemií COVID-19, letošní výstava, která se uskuteční v nových prostorech EXPO centra, bude zaměřená na živočišnou a rostlinnou výrobu, krmiva, veterinární přípravky, zemědělskou a potravinářskou techniku.

Velvyslanectví nabízí českým zemědělským firmám účast na stánku ČR s plochou 20 m2 jak v prezenční, tak i katalogové podobě. Prezenční podoba je možná, pokud zástupce firmy má vydané povolení a vízum do Kazachstánu, příp. ho jako občan některých zemí nepotřebuje (Rusko aj.). Kazachstán navíc v nedávné době avizoval zrušení vízového režimu pro občany ČR, ovšem není stanoven termín, od kdy nová pravidla platí. Prezenční účast na výstavě proto prosíme dopředu konzultovat s obchodně-ekonomickým oddělením Velvyslanectví, zejména zemědělským expertem Artomem Lukašovem.

Velvyslanectví ČR v Nur-Sultanu zafinancuje z projektu ekonomické diplomacie pronájem a vybavení stánku (firmám v prezenční podobě poskytne část stánku, plocha je
ovšem omezena na max. 3 firmy), provedení semináře o českém zemědělství v rámci odborného programu výstavy a malé občerstvení. Zájemcům o katalogovou prezentaci na stánku ČR bude z projektu proplacen tisk stručných ruskojazyčných katalogů, představení společností budou mít na starosti pracovníci Velvyslanectví. Termín pro zaslání katalogů na email commerce_nur-sultan@mzv.cz, v kopii na Artom_Lukasov@mzv.cz je do 10. 10. 2021.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor