Účast na veletrhu leteckého a kosmického průmyslu AeroMart Montréal 2021

Země konání:
Montreal Kanada
Země určení:
Kanada Kanada
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
30. 03. 2021 - 01. 04. 2021

Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvem obrany ČR a agenturou CzechInvest nabízejí českým firmám účast na mezinárodním B2B veletrhu leteckého a kosmického průmyslu Aeromart Montreal 2021. Akce se bude konat ve dnech od 30. března do 1. dubna 2021.

Veletrh Aeromart je jedna z nejdůležitějších akcí leteckého a kosmického průmyslu v Kanadě, zaměřená na obchod, dodávky a VVI. Akce se koná každé dva roky v centru kanadského letectví, Montrealu. Posledního ročníku 2019 se velmi úspěšně účastnila i početná česká mise.

Akce se pravidelně účastní přes 800 firem, včetně stěžejních firem Bell Helicopter, Bombardier, Boeing, Héroux Devtek, Rolls-Royce, Safran, CAE, Airbus, Embraer aj. a na 1500 návštěvníků z řad odborné veřejnosti. Významným přínosem projektu bude i účast v unikátní B2B platformě, která umožní českým účastníkům sjednání schůzek s konkrétními kanadskými i mezinárodními subjetkty z oblasti letectví.

Program letecké mise organizuje Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvem obrany ČR a agenturou CzechInvest v rámci Projektů na podporu ekonomické diplomacie (PROPED).

Organizátoři zatím počítají s fyzickou účastí, dle vývoje pandemické situace je ale možná virtuální či hybridní forma veletrhu. Doporučujeme pravidelně sledovat stránky akce, případně se obracet na Velvyslanectví ČR v Ottawě (jan_kubacka@mzv.cz) či na agenturu CzechInvest (eva.jungmannova@czechinvest.org).Kontaktní informacePravidelné novinky e-mailem