Účast na veletrhu leteckého a kosmického průmyslu AeroMart Montréal 2021

Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvem obrany ČR a agenturou CzechInvest nabízejí českým firmám účast na mezinárodním B2B veletrhu leteckého a kosmického průmyslu Aeromart Montreal 2021.

Datum konání
26.10.2021 - 28.10.2021
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Kanada Kanada
Místo konání
Montreal
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Kvůli pokračující koronavirové pandemii byl termín konání akce posunut na 26. až 28. října 2021.

Veletrh Aeromart je jedna z nejdůležitějších akcí leteckého a kosmického průmyslu v Kanadě, zaměřená na obchod, dodávky a VVI. Akce se koná každé dva roky v centru kanadského letectví, Montrealu. Posledního ročníku 2019 se velmi úspěšně účastnila i početná česká mise.

Akce se pravidelně účastní přes 800 firem, včetně stěžejních firem Bell Helicopter, Bombardier, Boeing, Héroux Devtek, Rolls-Royce, Safran, CAE, Airbus, Embraer aj. a na 1500 návštěvníků z řad odborné veřejnosti. Významným přínosem projektu bude i účast v unikátní B2B platformě, která umožní českým účastníkům sjednání schůzek s konkrétními kanadskými i mezinárodními subjetkty z oblasti letectví.

Program letecké mise organizuje Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvem obrany ČR a agenturou CzechInvest v rámci Projektů na podporu ekonomické diplomacie (PROPED).

Dle aktuálních informací by se akce měla konat v hybridní resp. virtuální podobě. Doporučujeme však pravidelně sledovat stránky akce, případně se obracet na Velvyslanectví ČR v Ottawě (jan_kubacka@mzv.cz) či na agenturu CzechInvest (eva.jungmannova@czechinvest.org).

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ jan_kubacka@mzv.cz