Účast na virtuálním RDV Forum 2021

Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s agenturou CzechInvest a za finanční podpory Ministerstva průmyslu a obchodu ČR nabízejí českým firmám účast na mezinárodní akci RDV FORUM 2021.

Datum konání
16.02.2021 - 19.02.2021
Typ akce
Fórum
Země určení
Kanada Kanada
Místo konání
online
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Kvůli pokračující koronavirové pandemii se akce bude konat ve 100 % virtuální podobě, a to ve dnech od 16. do 19. února 2021. Hlavním tématem bude výzkum a vývoj v leteckém a kosmickém průmyslu.

RDV Forum je hlavní událostí v oblasti společného výzkumu a vývoje v oblasti letectví, která spojuje přední hráče leteckého a kosmického průmyslu, výzkumné pracovníky přidružené k univerzitám, výzkumná centra a vládní instituce. Akce je organizována quebeckým leteckým konsorciem CRIAQ a hlavním cílem této akce je propojení vhodných partnerů pro výzkumné projekty.

Společnosti z celého světa, vč. českých subjektů, mohou podat návrhy výzkumných projektů v různých oblastech letectví, konsorcium následně vybere 50 návrhů, které budou na fóru prezentovány. V rámci networkingu pak vyjádří účastníci z řad podniků, výzkumných center či univerzit
případný zájem o spolupráci na vybraných projektech. Vzniknou tak mezinárodní týmy, které se svým projektem mohou požádat o finanční podporu konsorcia. České subjekty měly možnost podat návrhy, případně budou mít možnost se zapojit do vybraných projektů.

Českou účast organizuje Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s agenturou CzechInvest a TAČR v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED), který je finančně podpořen Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Vzhledem k dynamickému vývoji koronavirové situace doporučujeme pravidelně sledovat stránky akce, případně se obracet na Velvyslanectví ČR v Ottawě (jan_kubacka@mzv.cz) či na agenturu CzechInvest (eva.jungmannova@czechinvest.org).

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ jan_kubacka@mzv.cz