UP Business Camp

9. ročník konference UP Business Camp, kterou pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP), se koná v sobotu 20. listopadu 2021 v Domě u parku v Olomouci. 

Datum konání
20.11.2021
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Dům u parku, Palackého 75/21, Olomouc
Další akce v kategoriích

Přednášející:

Jako řečník se představí například Miroslav Kubíček ze společnosti Woox, který účastníkům představí nejmodernější kožedělnou dílnu, kde byly do výroby zavedeny praktiky svobodné firmy. Lukáš Medek z firmy Šufan, která vyrábí ořechová másla a granolu, zase popíše, jak se ze šufánku stal pořádný Šufan. Ondřej Horák se podělí o to, jak ho syndrom vyhoření dovedl k založení firmy OfficeFitness, která pomocí cvičení pomáhá vyrovnat se se sedavým zaměstnáním. Zástupce mezi řečníky bude mít také startup Yarmill, který spolupracuje s Aplikačním centrem BALUO Fakulty tělesné kultury UP, a nebude chybět ani vítěz letošního ročníku soutěže Podnikavá hlava, firma Festada.

Mladí podnikatelé, startupy a inovativní týmy budou mít na konferenci opět možnost soutěžit v rámci souboje startupů o nejlepší elevator pitch, ve kterém v několika minutách představí svůj nápad před zkušenou porotou. Vítězové dostanou příležitost představit svůj projekt před investory, českými startupovými mentory v rámci Startup klubu. Ve spolupráci s CzechInvestem bude pro soutěžící tradičně připraven workshop zaměřený na prezentační dovednosti.

Informace:

Organizátoři se i letos rozhodli ponechat ceny vstupenek tak, aby byly pro studenty co nejdostupnější. Do 31. října tak mohou studenti získat lístky na konferenci za zvýhodněnou cenu 390 Kč a veřejnost za 490 Kč. Po tomto datu jsou vstupenky za 490 Kč a 690 Kč.

Konferenci organizuje Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci, generálním partnerem je Komerční banka. Mezi další významné partnery konference patří CzechInvest, Busyman a Reticulum. Nad celou konferencí převzal záštitu Olomoucký kraj.

Více informací

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Hana Doláková / event manager Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci / hana.dolakova@upol.cz / +420 774 713 716

Doporučujeme