For Model 2020 – ZRUŠENO

Místo konání:
Olomouc, Na Vinici 948/13 Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
13. 03. 2020 - 15. 03. 2020

Ve dnech od 13. do 15. března 2020 proběhne v Olomouci 18. ročník výstavy modelů a sběratelství, prodej a výstava hraček.

Letadla, lodě, vrtulníky, ponorky, vláčky, závodní auta – to vše na jednom místě. Takový bude 18. ročník výstavy For Model na Výstavišti Flora Olomouc.

Výstava For Model opět zavede všechny malé i odrostlejší návštěvníky do kouzelného světa plného her a fantazie. Každý si během třídenní prodejní akce najde to svoje. Zastoupena bude široká škála modelů, hraček i sběratelských předmětů z nejrůznějších oblastí lidské činnosti.

Modelářská část výstavy zahrnuje expozice historických bitevních lodí, letadel, ponorek, automobilů, železniční i bojové techniky. Přímo v akci se návštěvníkům předvedou dálkově ovládané RC nákladní automobily, ale také funkční letadla či vrtulníky a dále lodní modely včetně ponorek v instalovaném bazénku. Součástí expozice budou opět i pohyblivé vláčky.

Stejně jako v předchozích letech budou hraví návštěvníci moci vedle zraku zapojit i další smysly. Mnohé modely mohou zájemci sami pilotovat, ať už se to týká věrných leteckých trenažerů či pekelně rychlých RC autíček. Čekají na vás rovněž pojízdná šlapadla.

Ani to však není zdaleka všechno! Sběratelé představí v pavilonu A své vzácné a bohaté kolekce turistických známek, pohlednic, časopisů či knih, dále vojenskou i hasičskou výzbroj a výstroj nebo sbírky modelů hradů, zámků či roubených chalup.

Výstava bude rozšířena také o prodejní expozici hraček a stavebnic. Znovu se tak představí třeba originální a stále oblíbenější česká stavebnice s patentovým systémem Gecco.Kontaktní informace

+420 585 726 207Pravidelné novinky e-mailem