Design Shaker 2020 – ZRUŠENO

Místo konání:
Praha 9, Beranových 667 Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
26. 03. 2020 - 29. 03. 2020

Ve dnech od 26. do 29. března 2020 proběhne v Praze 9. výběrový veletrh interiérového designu.

Již podeváté v řadě se mohou návštěvníci výstaviště PVA Expo těšit na přehlídku současného českého i zahraničního designu. Nadcházející ročník veletrhu Design Shaker tradičně představí společnosti, studia a designéry, kteří přináší do oblasti interiérového designu originalitu, invenci a kvalitu.

Cílem veletrhu je prezentovat současné interiérové trendy široké veřejnosti a vytvořit ideální platformu pro setkávání tvůrců – designérů, interiérových architektů a výrobců. Současně je tak jedinečným místem pro získání nových informací, hledání inspirace a setkání s profesionály v oblasti bydlení.

Stejně jako předchozí ročníky je i ten letošní veletrh pod kurátorským dohledem a tak budou návštěvníkům představovány produkty a trendy, které prošly kvalifikovaným výběrem.

Centrem a živým srdcem celé akce bude i tentokrát mediální kavárna Media Café, kde se v rámci přednášek, workshopů, prezentací a rozhovorů představí další osobnosti české i zahraniční designerské scény. Návštěvníci si zde mohou u dobré kávy přečíst či poslechnout novinky ze světa interiérů a designu.

Design Shaker není pouhou produktovou výstavou, návštěvníkům nabízí konzultace s designéry a architekty přímo na veletrhu. K tomuto účelu slouží sekce veletrhu s názvem Fresh Space, kde je možné se zblízka podívat na práci v architektonickém či designérském ateliéru, prohlédnout si návrhy i realizace jednotlivých studií či získat rady či tipy na řešení konkrétního problému. Zároveň se zde představí designéři, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Další sekci přehlídky tradičně tvoří Big Deal představující výběr českých výrobců i distributorů zahraničních značek.

Tématický den v roce 2020: Den německého designu.

Souběžně probíhají přehlídka koupelnového designu, zařízení, vybavení a příslušenství Design v koupelně, 14. mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky For Garden, 13. mezinárodní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků For Interior a 27. veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí For Habitat.Kontaktní informace

+420 734 694 124Pravidelné novinky e-mailem