Videokonference na téma „Česko-kazachstánská spolupráce v sektoru zemědělství“ a online B2B jednání s kazachstánskými partnery

Datum konání
21.10.2020
Typ akce
Konference
Země určení
Kazachstán Kazachstán
Místo konání
Nur-Sultan
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Velvyslanectví ČR v Nur-Sultanu a Ministerstvo zemědělství ČR zve české firmy na videokonferenci, která se uskuteční dne 21. října 2020 v 10:00 SEČ.

Cílem videokonference je seznámit české firmy s aktuálními příležitostmi v oblasti zemědělství a potravinářství a propojit působící či začínající exportéry do Kazachstánu s potenciálními partnery v rámci online B2B setkání. Videokonference naváže na informační webinář o agrovývozu do Kazachstánu uspořádaný pro české firmy 23. září 2020.

Program videokonference bude rozdělen na plenární část a online B2B jednání. V rámci úvodního segmentu vystoupí ekonomičtí diplomaté a zemědělský expert Velvyslanectví ČR v Nur-Sultanu, proběhnou prezentace představitelů Ministerstva zemědělství ČR, ČEB  a EGAP. V další, oddělené části online B2B jednání, proběhnou individuální prezentace českých firem a diskuse se zainteresovanými kazachstánskými partnery. Videokonference se uskuteční na platformě MS Teams v ruském jazyce.

Zájemci o účast na videokonferenci se mohou přihlásit na e-mail Velvyslanectví ČR v Nur-Sultanu commerce_nur-sultan@mzv.cz a v kopii na ani.hakobjan@mze.cz, a to do 14. října 2020. Akce je cílena zejména na firmy, které již v Kazachstánu mají vytipované partnery, avšak z důvodu epidemiologického vývoje ve světě s nimi zatím neměly možnost se setkat. Je však též možno, v případě uvedení konkrétních zájmů, kazachstánské partnery dodatečně identifikovat a na akci pozvat.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor