Vienna UP‘ 21

Země konání:
Vídeň Rakousko
Země určení:
Rakousko Rakousko
Typ akce:
Konference
Datum konání:
27. 04. 2021 - 12. 05. 2021

Ve dnech od 27. dubna do 12. května 2021 proběhne ve Vídni největší startupová konference ve střední a východní Evropě Vienna UP‘ 21.

Vedle čtyřiceti rakouských startupů zde vystoupí i několik renomovaných zahraničních startupů. V rámci programu Vienna UP‘ se zde poprvé bude konat i konference Wired Pulse/Wired UK.

V případě probíhající koronavirové pandemie se konference bude konat online.

Program:

Na dva týdny se Vídeň koncem dubna a začátkem května promění v centrum startupové scény. Návštěvníci konference se podle slov pořadatelů mohou těšit na zajímavé zahraniční hosty z renomovaných startupů. V rámci Vienna UP‘ 21 tak organizátoři prozradili, že se bude konat např. Wired Pulse/Wired UK, jedna z největších technologických konferencí na světě, která se bude poprvé konat mimo brány Londýna. Dále se účastníci konference mohou těšit na Female Founders, které plánují uspořádat mezinárodní Business Leader konferenci a investoři jistě ocení
tzv. Investors Dinners.

Témata:

Tématicky se Vienna UP‘ 21 zaměří především na témata smart cities & clean tech, creative industries, health tech a life science. Chybět nebudou ale ani big data, blockchain či smart manufacturing.

Více informací o startupové konferenciKontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Markéta Spěváčková

+420 776 463 334Pravidelné novinky e-mailem