Výstava World of Furniture (Svět nábytku) v Sofii

Místo konání:
Inter Expo Center, blvd. Carigradsko šose 147, Sofie Bulharsko
Země určení:
Bulharsko Bulharsko
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
18. 03. 2020 - 21. 03. 2020

Bulharská odvětvová komora dřevozpracovatelského a nábytkářského průmyslu (BBCWFI) ve spolupráci s Inter Expo Centrem v Sofii pořádají ve dnech 18. – 21. 3. 2020 každoroční mezinárodní výstavu World of Furniture 2020, následně na to pak tamtéž výstavu Technomebel 2020 (27. – 30. 4. 2020).

World of Furniture je určena pro obchodníky a výrobce veškerého druhu nábytku. Profil výstavy – bytové, kancelářské a hotelové vybavení, matrace a rámy, stoly a židle atd. (více v přiložené informaci).

Technomebel je specializovanou výstavou, která si klade za cíl přilákat odborníky z oblasti výroby nábytku. Profil výstavy – materiály, příslušenství, stroje a vybavení pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl (více v příloze).

BBCWFI během výstavy World of Furniture organizuje tzv. Hosted Buyers Program (Hostitelský program pro nákupčí), jehož cílem je stimulovat partnerství a vytvářet silné propojení mezi bulharskými výrobci a zákazníky ze zahraničí. Pozvání platí pro architekty, designéry interiérů, obchodníky a distributory, kteří mohou navštívit výstavu a setkat se s bulharskými výrobci nábytku. Za tímto účelem komora hradí pozvaným návštěvníkům většinu nákladů a poskytuje jim veškerou podporu (více v příloze).

Zájemci mohou kontaktovat komoru na office@timberchamber.com a m.simeonova@timberchamber.com.

Pravidelné novinky e-mailem