Výzva k účasti na prezentaci českého pivovarnictví v Brazílii

Země konání:
Sao Paulo
Země určení:
Brazílie Brazílie
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
19. 09. 2019 - 30. 11. 2019

V rámci Projektů na podporu ekonomické diplomacie proběhnou dvě prezentační akce s cílem zviditelnit české produkty v Brazílii. Obě části projektu jsou naplánované na podzim 2019.

Generální konzulát si dovoluje vyzvat k účasti české firmy, které působí v sektoru pivovarnictví (pivo, technologie a suroviny) a mají zájem o brazilský trh. Projekt je rozdělen do dvou oddělených akcí, z nichž první část proběhne formou prezentace v prostorách konzulátu dne 19. září ve večerních hodinách. Zástupci českých firem a lokální distributoři českých značek budou mít možnost představit své produkty a navázat nové obchodní kontakty. Mezi pozvanými hosty budou vlastníci malých a středních pivovarů, restaurací, specializovaných obchodů a influenceři. V rámci akce bude zajištěno občerstvení a hosté budou moci na závěr večera ochutnat české pivo.

Druhá prezentace proběhne v podobném duchu v městě Porto Alegre (stát Rio Grande do Sul) v listopadu tohoto roku v rámci „českého týdne“, který se uskuteční ve spolupráci s místní radnicí. Během prezentace v Porto Alegre předpokládáme zvýšený zájem o pivovarnické technologie a pivní suroviny. Stát Rio Grande do Sul je centrem současného „boomu“ malých pivovarů a vzrůstajícího počtu lokálních značek. Přesné datum bude upřesněno v následujících týdnech.

Generální konzulát České republiky v São Paulu dlouhodobě podporuje aktivity spojené s českým pivovarnictvím. V roce 2018 realizoval marketingový projekt „České pivo v Brazílii“, v březnu tohoto roku podpořil české firmy na pivním veletrhu v Blumenau a koncem května uskutečnil incomingovou misi do České republiky. Reaguje na nové trendy v dynamicky rozvíjejícím se sektoru, který se jeví jako jeden z perspektivních oborů obchodní relace mezi Českou republikou a Brazílií.

Kontaktní osoba: Filip Vavřínek, ekonomická sekce Generálního konzulátu České republiky v São Paulu, e-mail: filip_vavrinek@mzv.cz; tel. +55 11 3031 1729.

 

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/ade3f8ea-1bf1-4693-a432-6bc5d0d5c007.

Pravidelné novinky e-mailem