Banka BBVA uzavřela v Mexiku alianci s automobilkou Volvo

Největší banka v Mexiku, španělská BBVA, navázala spojenectví s automobilovou společností Volvo Car México kvůli financování nákupu vozidel.

Banka BBVA México je lídrem v bankovnictví a financování automobilů v Mexiku. Od 1. prosince 2020 jsou finanční služby BBVA nabízeny v síti autorizovaných distributorů automobilové společnosti Volvo Car Mexiko za účelem lepšího financování. Zákazníci automobilové společnosti Volvo v Mexiku tak mohou zažádat v této bance například o úvěr.

V rámci portfolia financování nabídne banka BBVA klientům automobilky Volvo nejlepší podmínky v tradičním úvěru, čistém leasingu, anebo využití zbrusu nového programu s názvem Smart Purchase, který je exkluzivní službou banky BBVA. Prostřednictvím této služby se klienti na konci úvěrového období mohou rozhodnout mezi třemi možnostmi – vyměnit vozidlo, vrátit nebo ponechat.

BBVA mimo jiné přichází s exkluzivními nabídkami pro hybridní a elektrické vozy značky Volvo v souladu se strategií udržitelnosti společnosti BBVA.

Ředitel automobilového bankovnictví BBVA Mexiko, Víctor Rojas, uvedl, že nová aliance potvrzuje závazek vůči automobilovému průmyslu za účelem podpory finančních služeb pro klienty obou společností. Je třeba dodat, že tímto se stává banka španělského původu pod značkou Volvo Car Financial Services poskytovatel služeb, mezi které lze zařadit leasing, úvěr, poskytování finančního portfolia, pojištění atd. 

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Mexiko. 
Zdroj: Investing; La Jornada




• Témata: Zahraniční obchod
• Oblasti podnikání: Automobilový průmysl
• Teritorium: Amerika | Mexiko | Zahraničí