BiomCare přináší novou generaci produktů péče o pleť americkým spotřebitelům

Na americký trh vstupuje česká kosmetická firma BiomCare s výrobky založenými na obnově přirozené rovnováhy mikroorganizmů.

Kosmetická společnost BiomCare zabývající se zdravím a wellness v České republice plánuje představit své produkty péče o pleť ve Spojených státech amerických.

Ilustrační fotografie

„Lidé si to možná neuvědomují, ale kůže je největším orgánem těla,“ uvedl MuDr. Karel Bezouška, generální ředitel a jeden ze čtyř zakladatelů BiomCare v České republice. „Obsahuje také biliony mikroorganismů, jako jsou bakterie, houby a viry, které tvoří mikrobiom pokožky.“

„Mikrobiom pokožky, když má správnou rovnováhu bakterií, hub a virů, pomáhá v boji proti infekcím, kontroluje záněty a posiluje imunitní systém,“ řekl Dr. Bezouška. „Nicméně, když jsou dobré a špatné bakterie v nerovnováze, mohou nastat nepříznivé kožní stavy,“ dodal. Produkty péče o pleť BiomCare obnovují správnou rovnováhu mikroorganismů v mikrobiomu pokožky.

Jihoameričané jsou posedlí krásou. Investují do ní navzdory krizi

Dr. Jan Engl, jeden ze spoluzakladatelů společnosti BiomCare, řekl, že produkty společnosti pro péči o pleť čistí, zklidňují a vyživují pokožku. „Naše výrobky také chrání pokožku bez použití škodlivých chemikálií. Používáme pouze sloučeniny, které se přirozeně nacházejí v rámci lidské pokožky od okamžiku narození,“ dodal Dr. Engl.

Zdroj: www.digitaljournal.com
Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade USA v Chicaga. 

• Oblasti podnikání: Farmaceutický průmysl