Brazilský veletrh Eletrolar Show představí více než 700 značek a 10 000 produktů

Veletrh je zaměřený na maloobchod s elektronikou, domácími spotřebiči a mobilními technologiemi. Uskuteční se ve dnech 11.-14. července 2022 v Sao Paulo.

Účast již potvrdily značky jako Semp TCL, Alexa, LG, Positivo Tecnologia, Caloi, Mondial, Xzone, Atlas Eletrodomésticos, Singer, Elgin, RCELL, Elsys, Itatiaia, Usina de Vendas, Geonav, GREE, Cadence, Oster, Black & Decker, Fujioka, Houston, Mallory e Brinox a další.

Ilustrační fotografie

Na trh bude uvedeno přes 2000 novinek, bude představeno více než 700 značek a 10 000 produktů. Účast se odhaduje na 26 000 lidí, mezi nimi maloobchodníci, nákupčí i distributoři, kteří budou mít možnost si dané novinky prohlédnout a vyzkoušet.

Velké oblibě se dnes těší odvětví IoT. Pro představení chytré elektroniky, která může být ovládána na dálku přes smartphone, bylo vybudováno speciální prostředí o kapacitě 200 m2, kde si zákazníci mohou prohlédnout např. klimatizace či jiné domácí spotřebiče. Pozadu nezůstávají ani elektrokola, produkty, u kterých hraje klíčovou roli jejich udržitelnost či kryptoměny. 

Revoluce proti plastům. Startup Refork vyvinul rozložitelné příbory

Již patnáctý ročník veletrhu je organizovaný skupinou Grupo Eletrolar a uskuteční se na výstavišti Transamerica Expo Center v Sao Paulu.

Zpracoval kolektiv pracovníků kanceláře CzechTrade Brazílie
Zdroj: www.exame.com

• Témata: Zahraniční obchod
• Oblasti podnikání: Elektronika a elektrotechnika
• Teritorium: Amerika | Brazílie | Zahraničí