Zdroj: CzechTrade

Česká firma Vocalls slaví v Mexiku úspěchy

Český start-up, který vyvíjí hlasové asistenty (voiceboty), slaví v Mexiku první úspěch ve spolupráci s jednou z nejvýznamnějších logistických společností – Estafeta Mexicana.

Česká společnost Vocalls vyvíjí velmi pokročilou technologii hlasových asistentů. Jejich produkt dokáže plnohodnotně nahradit živého operátora i ve složitých konverzacích. V České republice se můžeme s produkty robotických hlasových asistentů Vocalls setkat u největších českých bank a pojišťoven, například ČSOB, Kooperativa, dále jejich produkty využívají společnosti Alza, Zásilkovna, Škoda Auto, Europe Assistance nebo AAA Auto.

Foto: Shutterstock

V Mexiku česká společnost spustila pilotní projekt pro mexickou logistickou společnost Estafeta. Tato logistická, zásilková a kurýrní společnost vypraví v průměru až 300 000 zásilek denně a dnes díky českému startupu hlasového asistenta dokáže zrychlit a zefektivnit zákaznickou podporu.

Zahraniční kancelář CzechTrade Mexiko se s Vocalls setkala přímo v Mexico City. Probrali jsme příležitosti v Mexiku a možnost spolupráce. Věříme, že firma zde brzy uskuteční spoustu úspěšných projektů.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Mexiko.

• Teritorium: Amerika | Mexiko | Zahraničí
• Oblasti podnikání: Investice | Software a ICT služby

Doporučujeme