Zdroj: CzechTrade

Česká firma Zebr na mexickém veletrhu CIHAC představila stroje na výrobu okenní žaluzie

Veletrh CIHAC je jedním z nejvýznamnějších veletrhů svého druhu pro firmy specializující se na architekturu a stavebnictví. Po pandemii se opět stal důležitým střetávácím místem, které propojuje odborníky z oboru.

Proto se jej také účastnila i česká firma Zebr, která působí na mexickém trhu již několik let. Tato moravská firma se specializuje na produkci strojů, které vyrábějí okenní žaluzie. A to jak do interiéru, tak exteriéru.

Ilustrační fotografie

Jejich výrobky tedy skvěle zapadaly do letošního konceptu veletrh CIHAC, kdy žaluzie výrazně snižují teplotu v budovách a tím i spotřebu energií při zapnutí klimatizace. Právě veletrh CIHAC bývá dobrým místem pro nalezení nových obchodních partnerů pro rozvoj byznysu v Mexiku.

Již 32. ročník veletrhu CIHAC se konal v hlavním městě Mexika. Představily se tu novinky z architektury, stavebnictví a interiérového designu. Na 9000 metrech čtverečních vystavovalo více než 220 firem. Tomu odpovídala i účast přes 13 000 návštěvníků. Jedním z hlavních témat tohoto ročníku bylo životní prostředí. Důraz byl kladen na opětovné využití stavebních materiálů a jejich přetváření do nových prvků.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Mexiko.
Zdroj: expocihac.com.mx

• Oblasti podnikání: Stavebnictví a stavební materiály
• Teritorium: Amerika | Mexiko | Zahraničí