Česká republika se prezentovala na veletrhu v Ekvádoru

Multioborový veletrh ExpoEuropa Virtual naskytl nové možnosti spolupráce mezi českými firmami a místními entitami.

Ve dnech 19.-22.října 2021 se v Ekvádoru uskutečnil multioborový virtuální veletrh, pořádaný evropskými obchodními komorami a členskými státy EU za účelem zvýšení zahraničních investic a růstu mezinárodního obchodu mezi Evropou a Latinskou Amerikou.

Zahraniční kancelář CzechTrade Peru se veletrhu zúčastnila spolu s Velvyslanectvím České republiky v Peru. Spolu s nimi na veletrhu participovaly také vybrané české firmy – Dominant Genetika, Excalibur International, Photon Water Technology, Respilon a UJP Praha.

V rámci čtyř dní, kdy veletrh trval, se jednotlivé subjekty prezentovaly na vlastním virtuálním stánku s možností přímé interakce přes whatsapp či dohodnutých konzultací přes platformu Zoom. Martin Rossbach ze ZK v Limě prezentoval hned první den účastníkům veletrhu možnosti, které skýtá Česká republika pro zahraniční spolupráci a nejrozvinutější obory.

Veletrh zaznamenal velký úspěch co do návštěvnosti, pouze stánek České republiky navštívilo po dobu jeho trvání 123 uživatelů. Z veletrhu si tak odnášíme cenné kontakty nejen mezi ekvádorskými podnikateli, ale celosvětově, stejně tak jako výhledy pro novou spolupráci.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Izrael.
Zdroj: en.globes.co.il
• Oblasti podnikání: Investice | Obchod
• Teritorium: Amerika | Ekvádor | Zahraničí