České důlní technologie nechyběly na veletrhu IMME v Indii

České firmy se za podpory agentury CzechTrade a Velvyslanectví České Republiky v Dillí zúčastnily těžařského veletrhu IMME 2020.

Česká republika ani v roce 2020 nechyběla na veletrhu a konferenci důlních zařízení IMME 2020 (International Mining & Machinery Exhibition), na kterém zajistila virtuální veletržní expozici pro české firmy z oboru a účast na doprovodném kongresu, a to společnými silami agentury na podporu obchodu CzechTrade a Velvyslanectví České republiky Dillí.

Kromě virtuálního veletržního pavilonu se sedmi českými společnostmi, které vystavovaly formou stánku, bylo Česko zviditelněno na doprovodném Světovém důlním kongresu (Global Mining Summit), kde za ČR vystoupil zástupce Ministerstva průmyslu a obchodu. Zapojení ČR se podařilo zajistit i přes nemožnost fyzické účasti delegace tak, jako tomu bývalo v minulých letech na každém ročníku.

IMME je tradičním veletrhem přitahujícím těžaře z celého světa, na kterém letos nechybělo ani sedm českých společností se zájmem o prezentaci, a to nejen indickým návštěvníkům. Svůj virtuální stánek na veletrhu si postavily firmy Česká dobývací technika, Enelex, Ferrit, Hansen Electric, Inco Engineering, Stros – Sedlčanské strojírny a ZAM servis.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Indie se sídlem v Mumbaí.
• Témata: Zahraniční obchod
• Teritorium: Asie | Indie | Zahraničí