Zdroj: CzechTrade

České firmy z oblasti energetiky a ochrany životního prostředí se představily v Srbsku

Česká delegace tvořila nejpočetnější zahraniční zastoupení na veletrhu EcoFair 2022 v Bělehradě. Odborné veřejnosti a obchodním partnerům se prezentovala řešení pro energetiku a ochranu životního prostředí.

Zahraniční kancelář CzechTrade Srbsko zorganizovala po pandemií způsobené odmlce veletržní účast pro české zájemce na specializovaném veletrhu EcoFair 2022, který do Bělehradu tradičně přivedl odbornou veřejnost z energetiky a ochrany životního prostředí v zemích západního Balkánu. 

Ilustrační fotografie

Na společné expozici pod patronací CzechTrade se úspěšně prezentovali zástupci firem ZVVZ GROUP, Wombat a Apator Metra. Tyto české firmy dlouhodobě působí v oborech čištění odpadních plynů, odsiřování a výroby ventilátorů; čištění a sanace kanalizačních, plynových a vodovodních sítí a dále výroby měřicí a regulační techniky včetně komponent s rádiovým odečtem.

Kromě zástupců českého průmyslu, kteří tvořili nejpočetnější zahraniční účast z jedné země, se na veletrhu představily firmy z dalších 19 zemí a na 89 subjektů ze samotného Srbska. 

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Srbsko.

• Teritorium: Evropa | Srbsko | Zahraničí