České výrobky, které usnadňují život seniorům a osobám s pohybovým omezením, byly představeny v Tallinnu

Zahraniční kancelář CzechTrade Pobaltí ve spolupráci se Zastupitelským úřadem ČR v Tallinnu připravily prezentaci českých společností G.BENEDIKT Karlovy Vary, PROMA REHA a LINET Group jejich potenciálním estonským partnerům.

Hlavním cílem prezentací bylo představit české firmy konkrétním estonským společnostem, které se zabývají péčí o seniory či ošetřovatelstvím v soukromých a veřejných nemocnicích nebo v pečovatelských domovech. Estonští potenciální partneři přijeli z regionů Lääne, Viljandi a Lääne-Viru spolu s početnou skupinou z Centrální nemocnice východního Tallinnu.
Akce proběhla 6. června v reprezentační části Velvyslanectví ČR v Estonsku nejen formou power-pointových prezentací, ale taktéž reálnou ukázkou českých produktů – lůžka, jež mohou sloužit jako ošetřovatelská i jako nemocniční, na místě předvedli regionální zástupci firem LINET Group a PROMA REHA. Firma G. Benedikt Karlovy Vary, jež v rámci akce představila svou speciální řadu porcelánového nádobí Active pro osoby s pohybovým omezením, vzbudila mezi přítomnými velkou pozornost. A to nejen díky tvarům speciálně navrženým pro osoby se zhoršenou motorikou, ale také díky možnosti různých barevných dekorů, které firma dokáže zajistit podle přání odběratelů či zrakových indispozic uživatelů.   
Zahraniční kancelář CzechTrade Pobaltí s potěšením podporuje unikátní a společensky užitečná česká řešení!

Zdroj: ZÚ Tallinn, CzechTrade Pobaltí
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Riga.

 

Pravidelné novinky e-mailem