Český porcelán a čepované pivo na londýnském veletrhu

CzechTrade představil český umělecký ráz na prestižním veletrhu Hotels, Restaurants and Catering Show (HRC) v Londýně. Během třídenní akce, která byla zaměřená především na podniky z pohostinství a stravování, se ve společné expozici prezentovaly české firmy.

Britské publikum tak mohlo obdivovat zejména moderní hotelový porcelán značky G. Benedikt či skleněné karafy ozdobené českým křišťálem společnosti ViaHuman. České umělecké portfolio doplnila už jen spolupráce designového studia Mooden a známého výrobce nábytku Dřevodílo Rousínov, který na akci vystavil velký dřevěný bar.

O aktivní návštěvnost stánku se též postaralo především české pivo, jež se těší velké oblibě i v zahraničí. Návštěvníci tak měli možnost ochutnat dvě známé tradiční pivní značky, Kutná Hora a Bohemia Regent, které se po dobu celého veletrhu čepovaly přímo na místě.

Veletrh HRC je prestižní, každoročně se konající událost, jež je významnou příležitostí pro české firmy, které cílí na britský trh. V případě zájmu o více informací se prosím obraťte na london@czechtrade.cz.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Londýně.
• Teritorium: Velká Británie