Čeští výrobci se představili na srbském stavebním veletrhu SEEBBE

Na 46. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu SEEBBE se letos na stánku organizovaném zahraniční kanceláří CzechTrade Srbsko představilo šest vystavovatelů z České republiky. Ti potvrdili vysoký zájem českých stavebníků a firem z přidružených oborů o toto teritorium. Veletrh se konal v srbském hlavním městě Bělehradu.

Z České republiky se v Bělehradu představily společnosti Berndorf Bäderbau, CIDEMAT Hranice, DOORNITE, FORTEMIX, MFC – MORFICO a Plast Brno.  Návštěvníci společné expozice se tak mohli seznámit s nabídkou nerezových bazénů, dveří a zárubní, prvků pro vnitřní odpadní systémy, zdícího systému IZOBLOK, terasové a betonové dlažby, střešní krytiny a cementových podlah. 

Ilustrační fotografie

Letošní ročník stavebního veletrhu SEEBBE byl prvním od vypuknutí pandemie COVID 19. Konal v šesti halách na otevřeném prostoru bělehradského výstaviště. S mottem Budoucnost ve výstavbě přilákal odbornou a laickou veřejnost z celého regionu jihovýchodní Evropy. Kromě české expozice organizované naší zahraniční kanceláří CzechTrade Srbsko se se svými společnými pavilony představily i Indie, Turecko, Rakousko a Nizozemsko.

Zdroj: sajamgradjevine.rs
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Srbsko.

• Témata: Ekonomika ve světě
• Oblasti podnikání: Stavebnictví a stavební materiály
• Teritorium: Evropa | Srbsko | Zahraničí