Zdroj: CzechTrade

CzechTrade Itálie připravuje B2B setkání s obchodními zástupci – Forum Agenti Milano 2022

Role obchodního zástupce má v Itálii letitou tradici v rámci budování vztahů. Asociace obchodních zástupců registruje přes 200 000 aktivních členů.

Čeští podnikatelé budou mít jedinečnou příležitost prezentovat a osobně jednat s italskými protějšky.

Ilustrační fotografie | Kristi Blokhin / Shutterstock.com

Obchodní agenti přijímají pověření od jedné nebo více firem dlouhodobě a za odměnu zprostředkovávat a/nebo uzavírat obchody ve stanovené oblasti. Zároveň tyto osoby vykonávají přípravnou činnost, jako jsou analýza situace na trhu nebo reakce na nabízený výrobek, kterou předkládají zastupované společnosti a která se odráží ve výběru vhodných produktů pro trh.

Obchodní zástupce má výbornou znalost daného teritoria. Jsou tak vhodným nástrojem pro uvedení zboží či služeb na italský trh. Dalším plusem je poměrně velké úspora vstupních nákladů a postupné vytvoření povědomí o produktu, značce mezi zákazníky či odběrateli. 

Jak vypadá mistrovská židle? Přečtěte si o nábytkářské značce Master and Master

Kancelář CzechTrade Itálie, Agent321 a Asociace obchodních agentů společně organizují B2B setkání s obchodními zástupci – Forum Agenti Milano 2022. Česko-italské byznysové setkání se uskuteční v Miláně v polovině listopadu.

Zvažujete-li expandovat na italský trh, obraťte se na kancelář CzechTrade v Miláně, je možné probrat i možnosti účasti na Foru Agenti.

Zpracoval tým pracovníků kanceláře CzechTrade Itálie.

• Oblasti podnikání: Obchod
• Teritorium: Evropa | Itálie | Zahraničí