CzechTrade v Itálii zajišťuje českým firmám účast na hudebním veletrhu Cremona Musica 2022

Veletrh hudebních nástrojů se koná už v září v italské Cremoně. České firmy se budou prezentovat v pavilonech 1 a 2 v souladu s vystavovatelským zaměřením pavilonu a se svým výrobním zaměřením.

Veletrh Cremona Musica je nejdůležitější světovou událostí pro sektor kvalitních hudebních nástrojů. Prezentují se tu strunné nástroje, piana, klasické akustické kytary či dechové nástroje. Své místo zde mají i ostatní hudební nástroje a příslušenství.

Ilustrační fotografie

Každoročně se na této světově známé akci setkávají výrobci, distributoři, hudební vydavatelé a prodejci s nejkvalifikovanějšími klienty a profesionálními i amatérskými hudebníky z celého světa.

Kancelář agentury CzechTrade v Miláně podporuje firmy při jejich pronikání na italský trh, proto kromě vlastní realizace expozice, pomáhá českým vystavovatelům efektivně využít čas na veletrhu a zajišťuje doprovodné služby, jakými jsou například oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Cremona Musica se letos koná v termínu 23.–25. září 2022 a otevřený publiku bude mezi 10. a 18. hodinou. Akce se zúčastní české firmy Delicia (výrobce harmonik), Fortepiano (výrobce klavírů), MyCello (výrobce softwaru pro hudební školy), Šiba (výrobce pouzder na hudební nástroje a mobilních pódiových systémů), Violin – Schonbach (výrobce strunných hudebních nástrojů), které bude možné navštívit v pavilonu 1 na stáncích 402 a 508 a v pavilonu 2 na stáncích 188, 189 a 190.

Zpracoval tým pracovníků kanceláře CzechTrade Itálie.   

• Oblasti podnikání: Cestovní ruch, volný čas
• Teritorium: Evropa | Itálie | Zahraničí