Everstream expanduje do Chicaga

Chicago je nejnovějším expanzním trhem pro poskytovatele internetových služeb založených na optických vláknech.

Společnost Everstream se sídlem v Clevelandu oznámila spuštění optické sítě na nejméně 50 dosud položených trasách a do konce roku plánuje dokončit 500 z 1200 plánovaných kilometrů v okolí Chicaga. Zároveň plánuje otevření nové kanceláře pro prodej a podporu s více než 20 zaměstnanci.

Společnost Everstream byla založena v roce 2014 jako zisková dceřiná společnost OneCommunity, neziskové organizace, která poskytovala optický internet dalším neziskovým organizacím a vládním subjektům, z níž se vyvinula společnost DigitalC. Společnost Everstream se stala nezávislou společností, když ji v roce 2015 získala společnost M/C Partners of Boston a další investoři.

Společnost Everstream v roce 2019 investovala více než 70 milionů dolarů do výstavby nových sítí, čímž se celková trasa zvýšila o 30 % na celkem více než 13 000 km. Investice se týkaly trhu v Ohiu, Columbusu, Indianapolis a Milwaukee, dalšími novými trhy v letošním roce by mělo být Chicago, Dayton, Fort Wayne, Ind., Louisville a St. Louis.

Zdroj: www.chicagobusiness.com
Zpracoval kolektiv zahraniční kanceláře CzechTrade Chicago

Pravidelné novinky e-mailem