GAMMA a Sungevity budou v Beneluxu společně prodávat solární panely

Obchodní řetězec pro kutily a dodavatel solárních panelů začnou s prodejem v Nizozemsku.

GAMMA a Sungevity budou společně nabízet solární panely a související půjčky. S prodejem začnou v Nizozemsku, Belgie bude brzy následovat. Karwei, taktéž stavební řetězec spadající s Gammou do skupiny Intergamma, začne s prodejem souběžně.

GAMMA je jedním z největších obchodů pro kutily v Nizozemsku a Belgii. V současné době má v Nizozemsku 166 poboček a 86 poboček v Belgii. KARWEI má v Nizozemsku 137 poboček.

Mateřská společnost Intergamma nechala provést průzkum trhu mezi 1005 nizozemskými a 1041 vlámskými spotřebiteli. Studie ukazuje, že si zákazníci nejčastěji volí solární panely, aby žili udržitelněji. Sluneční energie je s 57 % nejoblíbenějším měřítkem pro udržitelný život.

Laurens Miedema, manažer marketingu a komunikace GAMMA k projektu říká: „Prostřednictvím našich webových stránek mohou zákazníci ve třech krocích, sestávajících ze skenování střechy, poradenství a instalace hodně ušetřit za účty za energie.“

Solární panely jsou v GAMMA k dispozici od minulého týdne. Karwei a GAMMA v Belgii budou v prodeji během několika měsíců následovat.

Zdroj: www.solarmagazine.nl
Zpracoval kolektiv zahraniční kanceláře CzechTrade Benelux

Pravidelné novinky e-mailem