ICOK Akcelerátor dá podnikatelským nápadům šťávu a směr

Speciálně navržený intenzivní program pro lidi hledající podnikatelskou inspiraci, ale i dovednosti pro rozjezd svých byznysových nápadů. To je ICOK Akcelerátor, který připravilo Inovační centrum Olomouckého kraje (ICOK).

ICOK Akcelerátor obsahuje osm intenzivních workshopů s podobně motivovanými lidmi, experty a osobnostmi z podnikatelské sféry, od kterých účastníci získají praktické dovednosti k rozjezdu svého byznys nápadu. Registrovat se můžete do 26. září, program startuje 3. října.

Ilustrační fotografie

„Program je navržený tak, aby rozvíjel byznysové myšlení a naše účastníky vedl krok za krokem, jak si svůj nápad ověřit a připravit pro praxi. Setkají se s úspěšnými startupisty a podnikateli a formou sdílení příběhů si odnesou ty nejdůležitější rady pro svůj nápad,“ vysvětlila Vlaďka Závrská, která má v ICOKu startupovou komunitu na starost.

Do programu je potřeba se přihlásit předem. Jednotlivé workshopy se uskuteční v prostorách OUSHI v Kateřinské ulici v Olomouci, odstartují 3. října a poběží každé úterý od 16 do 18 hodin. Účastníci se dozví, jak představit svůj nápad a získat pro něj spojence, jak provést základní průzkum trhu a získat klíčové informace ještě před rozjezdem nebo jak definovat, kdo jsou budoucí zákazníci a jak s nimi komunikovat. Zjistí informace například také o tom, jaká jsou rizika podnikání.

„ICOK Akcelerátor je příležitostí pro každého, kdo má byznysový nápad nebo touží rozvinout své podnikatelské myšlení. Nejde jen o praktické dovednosti, ale také o možnost propojit se s lidmi, kteří jsou na stejné vlně. Po absolvování programu se mohou účastníci zapojit do souboje startupů v rámci UP Business Camp a zabojovat třeba o náš voucher v hodnotě šedesát tisíc korun,“ doplnil Tomáš Dostál, ředitel ICOK.

Účast v programu je bezplatná, na základě registrace. Více informací a odkaz na přihlášení najdete na webu ICOK.

Redakčně upravená tisková zpráva Inovační centrum Olomouckého kraje

• Teritorium: Česká republika

Doporučujeme