Zdroj: CzechTrade

Kazachstánský dvojveletrh KazBuild a Aquatherm se v září těšil obrovskému zájmu

Akci navštívilo na 5600 odborníků z celého světa. Seznámili se s novinkami a trendy ve stavebnictví a interiérovém designu nebo ve vytápění a zásobování vodou.

Po pandemii, kdy byly zakázány výstavy a fóra, se podnikatelé stále častěji účastní tematických akcí, aby hledali nové příležitosti a obchodní partnery. Příkladem toho je práce na průmyslových výstavách KazBuild 2022 a Aquatherm Almaty 2022 v Almaty.

Ilustrační fotografie

Obě akce se konaly paralelně v Almaty od 7. do 9. září 2022 a týkaly se stavebnictví a interiérového designu, vytápění a zásobování vodou, zkrátka všeho, co souvisí s bydlením a průmyslovou výstavbou. Poptávka po účasti na výstavách byla vysoká. Ve srovnání s rokem 2021 se v roce 2022 výstavní plocha zdvojnásobila.

Letos se dvou výstav zúčastnilo 355 firem z 24 zemí. Vystavovatelé pocházeli ze zemí – Ázerbájdžán, Belgie, Německo, Řecko, Dánsko, Indie, Španělsko, Itálie, Kazachstán, Čína, Kyrgyzstán, Malajsie, Spojené arabské emiráty, Polsko, Portugalsko, Rusko, Turkmenistán, Turecko, Finsko, Francie a Jižní Korea.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Kazachstán.
Zdroj: Centrum obchodní informace kapitál, www.kapital.kz

• Oblasti podnikání: Stavebnictví a stavební materiály
• Teritorium: Asie | Kazachstán | Zahraničí

Doporučujeme