Zdroj: CzechTrade

Mexiko připravuje 10 nových projektů výstavby a rekonstrukcí nemocnic

Mexický institut sociálního zabezpečení IMSS má v úmyslu dát dohromady ještě tento rok 10 před investičních studií ohledně výstavby, či rekonstrukcí nemocničních zařízení.

V prvním tendru se bude jednat o projekt výstavby zcela nové nemocnice v Guanajuatu, která by nahradila již nevyhovující nemocnici č. 10. Rovněž v Guanajuatu se má vybudovat nová jednotka rodinné péče. Další tendr se týká možnosti rozšíření operačních sálů v Centru národního zdraví v Mexico City. V Guadalajaře jde o projekt výstavby nové nemocnice. Nejedná se ovšem pouze o projekty v centrální části Mexika.

Ilustrační fotografie

V Mexicali ve státě Baja California se plánuje výstavba nového oddělení pro rodiny, stejně tak i v Tulumu ve státě Quintana Roo. V hlavním městě státu Nayarit Tepic se jedná o zvětšení kapacit nemocnice. Osmý tendr zahrnuje nejen rozšíření, ale i modernizaci hned tří oddělení nemocnice v Torreonu. Další dva tendry se týkají vybudování zcela nové nemocnice ve státě Puebla a modernizace jednotky intenzivní péče v nemocnici v Coahuile.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Mexiko. 
Zdroj: Bnamericas.com

• Teritorium: Amerika | Mexiko | Zahraničí

Doporučujeme