Zdroj: CzechTrade

Na mexickém veletrhu Obra Blanca se představila také česká firma

Veletrh v Mexiku zabývající se nabídkou materiálů a technologií do finálních staveb, specializován na vybavení do koupelen a obkládacích materiálů, představil velké množství firem.

Již po třetí se v říjnu konal veletrh Obra Blanca, kde různé firmy ze stavebnictví představují své výrobky. Na 19 000 metrech čtverečních vystavovalo více než 80 firem z tohoto sektoru. Návštěvníci zde mohli nalézt firmy prodávající porcelánové a keramické výrobky, vybavení do koupelen, obkládací materiály, mozaiky, osvětlení a mnoho dalšího.

Ilustrační fotografie

Česká firma Chuděj, vyrábějící podlahové vpusti, lineární žlaby a kanalizačních vpusti, se představila na Obře Blance již poněkolikáté. Na latinskoamerickém trhu není žádným nováčkem. Celosvětově exportuje do více než 50 zemí, má své distributory například ve Střední Americe, Kolumbii a již několik let i v Mexiku.

Veletrhu se účastnily i mexické firmy, které jsou považovány za lídry ve svých oborech. Například firma Vitromex, která se zabývá výrobou keramických a porcelánových podlah a stěn. Dále zde rovněž vystavovaly firmy Urre a Helvex, jež v Mexiku vyrábějí podlahové vpusti a vybavení do koupelen. Objevila se zde například i firma Estevez, která je předním výrobcem osvětlení všeho druhu.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Mexiko. 
Zdroj: Forbes.com.mx

• Oblasti podnikání: Stavebnictví a stavební materiály
• Teritorium: Amerika | Mexiko | Zahraničí

Doporučujeme