Nové inovační centrum skupiny Hyundai Motor Group v Singapuru slibuje změnit customer experience

Jde od první inovační centrum svého druhu na světě.

 

Hyundai Motor Group Innovation Center in Singapore (HMGICS) bude fungovat jako otevřená inovační laboratoř pro budoucí výzkum a vývoj mobility skupiny s cílem revoluce v budoucím hodnotovém řetězci mobility. Mimo jiné připraví půdu pro další korejské společnosti, které zde budou investovat, spolupracovat s místními dodavateli, malými a středními podniky a také s místními univerzitami a výzkumnými ústavy.

Prostřednictvím HMGICS bude skupina realizovat svoji vizi inovací hodnotového řetězce mobility zaměřeného na člověka třemi strategickými směry. Zvýší hodnotu práce a důstojnost pracovníků prostřednictvím digitální transformace zaměřené na člověka, vytvoří inteligentní prostředí mobility zaměřené na zákazníka, kde budou produkty přizpůsobeny potřebám zákazníků a přispěje k budování singapurského Smart Nation jako odpovědného člena odvětví v inteligentním ekosystému.

Centrum bude také fungovat jako testovací zařízení pro inteligentní výrobní platformu zaměřenou na člověka s malým výrobním závodem EV. Středisko také prozkoumá nové obchodní koncepty, včetně BaaS (baterie jako služba), s cílem zlepšit zkušenosti zákazníků s vlastnictvím EV.

HMGICS bude domovem expertů na výzkum a vývoj z celého světa, včetně členů inovačního centra Hyundai CRADLE a AI Research (AIR) Center. V HMGICS budou rovněž působit přidružené společnosti jako Hyundai Mobis, Hyundai Glovis, Hyundai Autoever, Hyundai WIA, Hyundai Rotem a Hyundai Transys.
 
HMGICS zaujímá plochu 44 000 m2, přičemž budova pokrývá 28 000 m2. V budově bude také přistávací port pro městskou leteckou mobilitu (UAM) a solární panely poskytující čistou obnovitelnou energii. Společnost HMGICS, která se nachází v srdci Singapuru, bude k dosažení uhlíkové neutrality využívat ekologické zdroje energie, jako je sluneční a vodíková energie. Středisko bude postupně rozšiřovat své využívání obnovitelné energie k minimalizaci emisí z výroby energie. Stavba areálu bude dokončena do konce roku 2022.
 
Zdroj: Hyundai
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade a CzechInvest v Soulu.

 
• Oblasti podnikání: Automobilový průmysl
• Teritorium: Korejská republika | Singapur