Občané Spojených arabských emirátů mohou e-mailem žádat o inflační příspěvek

Inflační příspěvek pro obyvatele Spojených arabských emirátů pokrývá finanční podporu na bydlení a další základní potřeby, jako jsou potraviny, voda, elektřina a pohonné hmoty.

Lidé, kteří mají nárok na inflační příspěvek, mohou nyní o něj žádat nejen prostřednictvím elektronické pošty, ale také registrací na internetových stránkách ministerstva pro rozvoj společenství.

sae-dubaj-hotel-burjalarab-shutterstock_1021855345-scaled
Ilustrační fotografie

Ministerstvo v prohlášení oznámilo, že je připraveno přijímat žádosti o inflační příspěvek prostřednictvím e-mailu (apply@crm.mocd.gov.ae), kromě toho, že tuto službu nabízí na svých internetových stránkách.

Příjemci však budou muset přiložit své průkazy totožnosti a platové doklady z Emirátů a potvrzení o platu hlavy rodiny a jeho manželky. Začátkem minulého týdne nařídil prezident Jeho výsost šejk Mohamed bin Zayed Al Nahyan restrukturalizaci programu sociální péče pro občany s nízkými příjmy na integrovaný program v hodnotě 28 miliard dirhamů, čímž se zvýšil limit ze 14 miliard dirhamů.

České technologie triumfovaly na Světové výstavě Expo v Dubaji

Program, na který dohlíží ministerstvo pro komunitní rozvoj, zahrnuje různé sociální aspekty pro emirátské rodiny s omezenými příjmy. Kromě dočasné finanční podpory pro nezaměstnané uchazeče o zaměstnání a nezaměstnané Emiráťany starší 45 let, zahrnuje program také finanční podporu na bydlení a další základní potřeby, jako jsou potraviny, voda, elektřina a palivo.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Spojené arabské emiráty.
Zdroj: Gulf News

• Témata: Ekonomika ve světě