Panama uspořádá virtuální veletrh turismu s cílem oživit toto odvětví

Veletrhu, který se bude konat od 25. do 27. září, se má zúčastnit přibližně 200 místních poskytovatelů služeb v cestovním ruchu a 600 zahraničních profesionálů z odvětví.

Panama bude v září organizátorem virtuálního turistického veletrhu zaměřeným na reaktivaci sektoru, který zažívá nejhorší krizi ve své historii kvůli pandemii covid-19. Veletrhu se zúčastní kromě domácích podnikatelů z cestovního ruchu i zahraniční odborníci na rekreační turismus, pracovní cesty a obchodní akce v zahraničí. Odborníci pocházejí z USA, Portugalska, Německa, Velké Británie a regionu Latinské Ameriky. Akce se mohou účastnit cestovní kanceláře, letecké společnosti, hotely, letoviska, půjčovny aut a profesionálové na organizováni eventů, kongresů.

Veletrh pořádá Obchodní, průmyslová a zemědělská komora v Panamě (CCIAP), Národní komora cestovního ruchu v Panamě (CAMTUR), Fond na podporu cestovního ruchu (PROMTUR) a Turistický úřad v Panamě (ATP). 

Veletrh se bude věnovat i přírodnímu a kulturnímu dědictví a důležitosti podpory udržitelného cestovního ruchu v regionu.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Mexico City
Zdroj: El Economista
• Témata: Koronavirus svět
• Oblasti podnikání: Cestovní ruch, volný čas
• Teritorium: Panama