PIVO hub London – centrum nejenom českého piva

Příprava na otevření hubu trvala více než rok a náklady na úpravu prostor a zařízení již přesáhly půl milionu britských liber.

V Londýně byla otevřena nová restaurace PIVO, která se specializuje na nabídku nezávislých českých pivovarů. Zároveň slouží jako praktický showroom mnoha českým exportérům, kteří se podíleli na vybavení vnitřních prostor nábytkem, osvětlením a dalším zařízením nezbytným pro provoz restaurace i kuchyně.

Restaurace má sídlo v prestižní ulici Old Street EC1V9AA, tedy přímo v centru Londýna nedaleko finančního distriktu City. Příprava na otevření trvala více než rok a náklady na úpravu prostor a zařízení již přesáhly půl mil. britských liber. Výsledek ale stojí za to.

Designérské studio MOODEN navrhlo interiér, který upoutá a zároveň nadchne na první pohled. Osvětlení, které barvou i tvarem připomíná bubliny stoupající v pivu, masivní dřevo na parketách a barovém pultu, designové, a přesto velmi pohodlné židle a další detaily zpříjemní čas strávený u kvalitního českého piva.

Vybavení restaurace kompletně dodaly české firmy, které v loňském roce doporučila i naše londýnská kancelář CzechTrade: Bohemian craft, Dřevodílo Rousínov, Little Greta, Clartés, Retigo, Liko-s, Crystalex, Rim, Princ Parket, Glassworks Jílek, Brokis mmcité, G. Benedikt.

Pro všechny tyto výrobce slouží PIVO hub i jako showroom, kde mohou britským klientům ukázat své výrobky v reálném prostoru. Reference hrají při rozhodování Britů významnou roli a spojení piva s businessem je proto cestou, jak si získat nové obchodní partnery.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Velká Británie
• Oblasti podnikání: Investice | Potravinářský průmysl
• Teritorium: Evropa | Velká Británie | Zahraničí