Zdroj: CzechTrade

Česká účast na průmyslově zaměřených veletrzích v Bulharsku v roce 2023

V roce 2023 zahraniční kancelář CzechTrade Bulharsko připravuje společnou účast českých firem na specializovaných veletrzích MachTech & InnoTech a na Mezinárodním průmyslovém veletrhu.

MachTech & InnoTech je největším oborově zaměřeným veletrhem nejen v Bulharsku, ale i na Balkánském poloostrově. Pro exportéry je to příležitost, jak získat nové poznatky i kontakty ke vstupu na bulharský trh. České společnosti tu budou moci prezentovat výrobní portfolio v oblastech, jako jsou obráběcí stroje, hydraulické a strojírenské technologie, informační technologie, kovoobráběcí stroje, svářecí stroje a příslušenství, technologické zařízení nebo průmyslový software.

Ilustrační foto | Adriano Castelli / Shutterstock.com

Veletrh proběhne v hlavním městě Sofii ve dnech 6. až 9. října. Akce naváže na Mezinárodní technický veletrh v Plovdivu, který proběhne na přelomu září a října.

Na Mezinárodním technickém veletrhu v Plovdivu je možné prezentovat se v oborech informační technologie, energetika a ekologie, průmyslová zařízení, chemický průmysl, stavební materiály, stavby a architektura, automobilový průmysl, elektronika a elektrotechnika, software. Jedná se o největší komplexně obsazený průmyslový veletrh v Bulharsku.

Oba zmiňované veletrhy jsou příležitostí pro české firmy jak se prezentovat a získat nové poznatky a kontakty pro vstup na bulharský trh. Máte-li zájem o bližší informace k české účasti na bulharských veletrzích, kontaktujte naši kancelář v Sofii.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Bulharsko.

• Teritorium: Bulharsko | Evropa | Zahraničí

Doporučujeme