Zdroj: CzechTrade

Průmyslové společnosti v USA jsou v raných fázích digitální konektivity

Průmyslová odvětví v USA potřebují technologická řešení, která usnadní rozsáhlou výměnu dat a vytvoří příležitosti pro veřejné i soukromé investice, fúze a akvizice.

Průmyslové společnosti v automobilovém, energetickém a stavebním sektoru právě začínají používat softwarové systémy, které nabízejí pomoc při správě fyzického majetku a které propojují různorodé části hodnotových řetězců.

Ilustrační fotografie

Bjoern Crombach, bankéř Morgan Stanley, který se specializuje na průmyslový software, prohlásil: „Průmyslové společnosti požadují software, který jim pomůže řídit různé fáze každodenního podnikání. Soukromé společnosti nabízejí řadu slibných řešení, a tím přitahují pozornost velkých veřejných společností, které mají zájem o akvizice.“

„Existuje mnoho příležitostí pro průmyslové podniky jak softwarem zvýšit efektivitu. Například pro energetickou společnost mohou užitečná řešení konektivity nabídnout přehled o všech fyzických aktivech, stejně jako funkce, jako jsou bezpečnostní oznámení potrubí, která automaticky přiřazují pracovníky k vyšetřování a řešení problémů“, řekl Crombach.

Průmyslové společnosti investují do technologií, které spravují, digitalizují a automatizují jejich fyzická aktiva. Umělá inteligence, cloud a zabezpečení jsou trendy, které je třeba sledovat v plánování podnikových a lidských zdrojů.

Zpracoval kolektiv zaměstnanců zahraniční kanceláře CzechTrade Chicago, USA.
Zdroj: www.morganstanley.com

• Oblasti podnikání: Investice | Průmysl | Software a ICT služby