První motocyklistický hub v Latinské Americe otevře již příští měsíc v Limě

El Camino, obchod s motocyklistickými potřebami, servisem, barem i barber shopem, je slibný projekt hledající dodavatele pro adventure motocyklismus.

V komplexu s motoristickými potřebami s příhodným názvem El Camino (španělsky „Cesta“) probíhají poslední stavební úpravy tak, aby příští měsíc mohl otevřít brány všem nadšencům motocyklismu. Jedná se o první objekt svého druhu v Latinské Americe, který je odpovědí na stále rostoucí trend motocyklistických skupin cestujících z Aljašky až do Jižní Ameriky, kdy právě v Limě často končí nebo přerušují svou cestu. Tento hub na ploše 800 metrů čtverečných nabízí nejen motorky značek BMW, Ducatti a KTM, ale i moto příslušenství a oblečení, myčku a úschovnu motorek, servis a motocykly z druhé ruky. V druhém patře se pak návštěvníci mohou občerstvit v baru s kuchyní, plánovat či hodnotit svoji cestu v soukromém salonku s konferenčním stolem a projektorem nebo se nechat upravit v barber shopu.

El Camino se vzhledem k pandemii bude v prvních měsících soustředit hlavně na peruánský trh, kde prodej motocyklů po zrušení karantény prudce stoupl, do budoucna se však chystá zacílit hlavně mezinárodní adventure motocyklisty.

Členové zahraniční kanceláře CzechTrade v Limě byli tento týden pozváni na první návštěvu slibného projektu, kde jednali o možnostech pro české dodavatele z oboru. El Camino je v současné chvíli otevřeno všem nabídkám z oblasti adventure motocyklismu a čeští zájemci mohou v případě zájmu kontaktovat CzechTrade pro více informací.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Limě.

 

 
• Teritorium: Peru