Revoluce v potápění – australský systém AirBuddy již pronikl i do Čech

Nápad zrozený na pláži v Sydney, za kterým stojí potápěčští nadšenci ze Slovenska a československý realizační tým, se zařadil mezi TOP 1 % nejúspěšnějších projektů na Kickstarteru a našel si své klienty už i v Česku!

Za unikátním vynálezem, který spojuje šnorchlování s potápěním, stojí Jan Kadlec a jeho tým – aktivní potápěči a milovníci podmořského světa. Jan se svými přáteli pátral po alternativě ke klasickému potápění, bez těžkého a nákladného vybavení. Nápad, který přišel, je vskutku jedinečný.

S AirBuddy dýcháte ten nejčistší vzduch přímo z povrchu oceánu, na jedno nabití baterie lze strávit pod vodou 45 min, a to v hloubce do 12 m. Opětovné nabití netrvá déle jak 3,5 h. 

AirBuddy má za sebou velmi úspěšné uvedení na crowdfundingové platformě Kickstarter, kde se dostal mezi 1 % nejúspěšnějších projektů vůbec. Na projekt se podařilo získat více než 200 % částky, na kterou bylo v úvodu cíleno. Mezi prvními zákazníky AirBuddy jsou potápěčští nadšenci z celého světa, tento jedinečný produkt si již objednali také mnozí zákazníci z České republiky.

Zdroje: https://www.airbuddy.net, Kickstarter
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

• Témata: Zahraniční obchod