Zdroj: CzechTrade

Soutěž nejlepších 3D tiskáren podle amerického portálu Tech Radar vyhrál Průša Mini+

Trh s 3D tiskárnami roste explozivním tempem a i ty nejlepší se staly cenově dostupnějšími. Každý rok se objevují nové značky a styly tisku podle amerického portálu Tech Radar.

Na trh se dostává více produktů a rozšiřuje se výběr 3D tiskáren, které uspokojí všechny druhy potřeb a rozpočtů uživatelů.„Porovnali jsme tiskárny podle velikosti, funkčnosti a použití, rozlišení tisku, platformu sestavení, typ filamentu a ceny,“ říká zástupce portálu Tech Radar: „Na prvním místě je Prusa Mini+.“

Ilustrační fotografie

Tato cenově dostupná 3D tiskárna s otevřeným rámem je dostatečně malá a snadno sestavitelná. Dodává se ve formě sady a používá FDM (Fused Deposition Modeling) modelovacích materiálů, jako jsou PLA, PETG, ASA, ABS a Flex. K dispozici je LAN a USB pro jednoduché připojení. 2,8palcová 65k barevná obrazovka usnadňuje navigaci v možnostech nastavení a při prvním spuštění zařízení vás provede krok za krokem procesem nastavení. Tato základní tiskárna by měla být první volbou pro řemeslníky, modeláře a inženýrské nadšence.

Zpracoval tým zaměstnanců zahraniční kanceláře CzechTrade Chicago, USA.
Zdroj: www.techradar.co

Doporučujeme