Zdroj: CzechTrade

South Summit Brazil počítá s účastí více než 20 tisíc lidí

South Summit, jedna z největších světových konferencí, jež spojuje startupy, firmy, investory, se letos odehrává v brazilském Porto Alegre od 29. do 31. března.

South Summit představí nevšední kulturu, startupy, podnikání i cenné kontakty pro účastníky z celého světa. South Summit považován je jednou z předních světových inovačních platforem, kde dochází k vysoce cenným a výhodným spojením mezi hlavními představiteli za účelem uzavření obchodů a nalezení nových obchodních příležitostí. Očekává se, že akce, která se koná za podpory města Porto Alegre, přiláká na 20 000 lidí, včetně investorů, zástupců vlády, podnikatelů a vedoucích pracovníků z velkých společností.

Ilustrační fotografie

V roce 2022 se na South Summitu sešlo 20 000 lidí, 3 000 startupů a 500 fondů rizikového kapitálu, z nichž více než 100 bylo mezinárodních. Letos South Summit Brazil zabírá plochu 22 000 metrů čtverečních s osmi pódii – o dvě více než loni. Vrcholem této události je startupová soutěž, která rozhodne o vítězích ze 47 malých firem. Finalisté budou mít možnost prezentovat své projekty jak veřejnosti, tak investorům. Nakonec bude vyhlášeno pět vítezů v jednotlivých kategoriích.

Zpracoval kolektiv pracovníků kanceláře CzechTrade Brazílie. 
Zdroj: exame.com, southsummit.co

• Oblasti podnikání: Investice | Vzdělávání, lidské zdroje
• Teritorium: Amerika | Brazílie | Zahraničí

Doporučujeme