Společnost Bulgaria Air rozšířila spolupráci se společností Qatar Airways

Transferové lety do Dauhá již nebudou omezeny na Bukurešť.

Díky rozšířenému partnerství pro sdílení kódů mají cestující možnost vybrat si nejvhodnější místo přestupu pro svůj let do Dauhá. Kromě letů mezi Sofií a Dauhá přes Bukurešť mohou nyní cestovat výběrem přestupního letu přes Atény, Prahu, Vídeň, Řím, Berlín, Frankfurt nebo Curych. Existují také pohodlné příležitosti k odletu z Varny.

Lety ze Sofie nebo Varny do přestupního bodu provozuje společnost Bulgaria Air a z přestupního bodu do Dauhá společnost Qatar Airways.

Spolupráce mezi těmito dvěma leteckými společnostmi umožňuje každému koupit si letenku na lety z Dauhá do velké části letové sítě Qatar Airways, což umožňuje cestujícím společnosti Bulgaria Air cestovat do exotických destinací na 5 kontinentech.

Partnerství mezi těmito dvěma společnostmi je součástí strategie bulharské národní letecké společnosti neustále rozšiřovat svoji leteckou síť.

V rámci této strategie společnost zavádí více než 10 nových pravidelných letů, včetně přímých letů mezi Sofií a Soluní, řeckými ostrovy Kréta, Rhodos a Korfu, do Budapešti, Kyjeva a mnoha dalších exotických lokalit, které budou brzy oznámeny.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Bulharsko.
Zdroj: Novinite.com
• Témata: Ekonomika ve světě
• Oblasti podnikání: Doprava, logistika
• Teritorium: Bulharsko | Evropa | Zahraničí