Zdroj: CzechTrade

Společnost Groupon oznámila změnu generálního ředitele

Dušan Šenkypl, spoluzakladatel společnosti Pale Fire Capital, byl s okamžitou platností jmenován do funkce prozatimního generálního ředitele společnosti Groupon v USA.

Groupon, Inc., přední internetová destinace pro místní služby a zážitky, oznámila, že její představenstvo jmenovalo Dušana Šenkypla, spoluzakladatele společnosti Pale Fire Capital a člena představenstva, do role prozatímního generálního ředitele. Šenkypl, který bude nadále sídlit v České republice, nahradí Kedara Deshpandeho, který odstoupil z funkce generálního ředitele a ředitele společnosti Groupon.

Ilustrační fotografie

„Šenkyplovy zkušenosti s vedením transformací, budováním úspěšných internetových produktů a pomocí růstu trhu podobného Grouponu ho jedinečně staví do pozice generálního ředitele v této kritické době,“ řekl Ted Leonsis, předseda představenstva Groupon.

„Velice si vážím odhodlání, které bylo vloženo do budování této společnosti, a je mi ctí provést společnost Groupon její transformací a obratem,“ řekl Dušan Šenkypl ke svému jmenování.

Zpracoval tým zaměstnanců zahraniční kanceláře CzechTrade Chicago, USA.
Zdroj: www.businesswire.com

Doporučujeme