Startup Woche v Německu láká české inovativní firmy

Do Düsseldorfu opět přichází startupový týden, který nabízí jedinečné příležitosti pro české podnikatele.

Ve dnech 4.–11. června se v Düsseldorfu uskuteční tradiční akce mladých podnikatelů, velkých korporací a investorů Startup Woche. Je to jedinečná příležitost pro české podniky a startupy získat hodnotné tipy, jak úspěšně expandovat na německý trh a dále směřovat své podnikání. Šance navázat nové kontakty, načerpat znalosti a inspirovat se inovacemi přímo od expertů z oboru. Naplánováno je 120 událostí, na kterých se o svou zkušenost podělí až 115 přednášejících mezi nimi například i Xiaomi Technology Germany GmbH.

Událost se koná v podobě široké škály formátů vyhovujících potřebám každého startupu. Od coachingu, prezentací a workshopů až po hackathon. V neposlední řadě je pro účastníky neocenitelným přínosem formát networkingu, kde mají příležitost navázat nové kontakty a vyměnit si vzájemně informace. Událost je nejen pro startupy a podniky, ale i pro investory, studenty a také pro zájemce, kteří chtějí začít podnikat. Düsseldorfský startupový týden nabízí program pro všechny, kteří hledají společnosti, služby a produkty budoucnosti.

Za pozornost určitě stojí seminář Setting up a Business in Düsseldorf, který je přímo zaměřený na zahraniční podnikatele a poskytuje hodnotné tipy a informace potřebné k založení podnikání v regionu Düsseldorf. Další informace jsou k dispozici na webové stránce akce.

Jak obchodovat s německými malými a středními podniky a korporacemi a jak správně kalkulovat cenovou nabídku a mnoho dalšího vysvětluje na svém školení Sales & Matchmaking Hackathon. Většina událostí startupové týdne má omezený počet účastníků, proto je potřeba mít vstupenku na každou zvlášť.

Události probíhají analogově, digitálně nebo hybridně. Více informací o programu a podmínkách naleznou zájemci na webových stránkách akce.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Německu.
• Témata: Inovace a startupy
• Oblasti podnikání: Software a ICT služby
• Teritorium: Evropa | Německo | Zahraničí