Zdroj: CzechTrade

Termín přihlášek na South Summit Brazil 2023 je prodloužen do ledna

Na jednu z největších startupových světových soutěží, jež se bude konat v Brazílii, je stále možno se přihlásit. Soutěžícím byl prodloužen termín podání přihlášek do 16. ledna 2023.

Mimo prodloužení termínu pro podávání přihlášek organizátor zveřejnil také seznam zemí, které už svou účast potvrdily. Jedná se o více než tisíc účastníků z 50 zemí, mezi nimi jsou například Německo, Španělsko, USA, Austrálie, Ázerbájdžán či Zimbabwe.

Dle generálního ředitele South Summit se akce těší velkému zájmu, ze kterého má velkou radost i vláda. Věří, že se na ní objeví spousta zajímavých společností, podnikatelů a inovátorů, jež v budoucnu pomohou k posílení ekonomiky státu.

Soutěž je rozdělena do pěti kategorií: nejlepší startup obecně, nejinovativnější projekt, škálovatelný projekt, udržitelný projekt a nejlepší tým.

Český dodavatel uspěl v prestižním CERNu. Co tam firmy Arbyd dodala?

Absolutním vítězem se loni stala brazilská digitální banka pro mladší 18 let Yours bank, která obdržela příspěvek ve výši 5 milionů reálů od Banco do Brasil. I společnost Aprix, dodavatel systému pro správu a optimalizaci cen využívající umělou inteligenci, využila svých kontaktů nasbíraných na summitu a podepsala smlouvu s klientem, se kterým se setkala právě tam.

Jedná se o jedinečnou příležitost, kde soutěžící mohou získat investory, zviditelnit se skrze mediální partnery a zmapovat aktuální obchodní trh.

Zpracoval kolektiv pracovníků kanceláře CzechTrade Brazílie.
Zdroj: exame.com, southsummit.co

• Teritorium: Amerika | Brazílie | Zahraničí

Doporučujeme