V Itálii se uskutečnil stavební veletrh Made Expo

Na veletrhu vystavovalo na 300 firem z tohoto segmentu.

Veletrh Made Expo je mezinárodní událostí na poli stavebních technologií, systémů, stavebních inovativních materiálů a strojů, architektury a interiérového designu. Letošní ročník proběhl mezi 22. a 25. listopadem 2021 na milánském výstavišti.

Adriano Castelli / Shutterstock.com

Výstava byla rozdělena do čtyř hlavních tematických okruhů, a to dveře a okna (pro výrobce oken, projektanty, maloobchodníky a stavební firmy), krytiny a outdoor (věnovaný střešním a fasádním systémům) a dále pak sklo a solární štíty. Nakonec byla část výstavy dedikována také hardwarovým a softwarovým řešením a kategorii konstrukce a materiály, věnované inovacím materiálů, jejich účinnosti, udržitelnosti a bezpečnosti.

Český dodavatel uspěl v prestižním CERNu. Co tam firmy Arbyd dodala?

Na veletrhu vystavovalo přes 300 vystavovatelů a bylo na ní zastoupeno na 400 značek. V italském stavebním sektoru operuje na 700 000 společností a je v něm zaměstnáno kolem 1 milionu zaměstnanců.

Kancelář CzechTrade Itálie sice nepořádala na tomto ročníku kolektivní českou účast, byla však na veletrhu přítomna v rámci asistence pro českou firmu. I to je způsob, jakým můžou čeští exportéři využít jazykové a oborové znalosti místních pracovníků kanceláří CzechTrade. V italském teritoriu je znalost místního jazyka obrovskou výhodou, která pomáhá překonat nejen počáteční překážky.


Zpracoval kolektiv zahraničních pracovníků CzechTrade Itálie.
Zdroj: ANSA

• Témata: Ekonomika ve světě
• Oblasti podnikání: Stavebnictví a stavební materiály
• Teritorium: Evropa | Itálie | Zahraničí