Zdroj: CzechTrade

V Kolumbii se uskutečnil nejvyznamnější veletrh stavebního sektoru

Po roční přestávce se příští rok v srpnu bude konat 17. ročník významného stavebního veletrhu Expoconstrucción y Expodesign 2023 v kolumbijské Bogotě.

Veletrh Expoconstrucción y Expodesign 2023 je specializovanou událostí, která podporuje rozvoj a růst v odvětvích stavebnictví, architektury, infrastruktury či designu.

Ilustrační fotografie

Poslední ročník tohoto veletrhu se uskutečnil na konci listopadu 2021 a byl považován za první postcovidovou výstavu, která tak reaktivovala tradici mezinárodních veletrhů v Kolumbii. Mezi téměř 200 vystavovateli byly i tři české firmy ze stavebního sektoru. Společnost Chuděj vyrábějící designové odtokové žlaby do koupelen, EG Europe zabývající se výrobou koupelnových doplňků a firma ZEBR vyrábějící stroje pro produkci interiérových a exteriérových žaluzií.

O české výrobky byl před dvěma lety velký zájem a firmy tak v průběhu veletrhu navázaly důležité kontakty s místními distributory i architekty. 

Stavebnictví zažívá v Británii po pandemii boom. V čem jsou šance pro české firmy?

V příštím ročníku budou v expozicích představeny nejnovější trendy, jako jsou například stavební materiály, domácí spotřebiče, koupelnové doplňky, železárenské výrobky, prefabrikované domy, stavební stroje společně s těžkou technikou či třeba i speciální software pro stavební sektor. 

Historicky sedmnáctý ročník bude klasicky pořádán na výstavišti Corferias v hlavním městě Bogotě v termínu 30.5.-4.6.2023. Kancelář CzechTrade Kolumbie je připravena exportérům pomoci s realizací účasti právě na mezinárodním veletrhu Expoconstrucción y Expodesign 2023. V případě zájmu o více informací neváhejte CzechTrade kontaktovat.

Zpracoval kolektiv zahraniční kanceláře CzechTrade Kolumbie. 
Zdroj: expoconstruccionyexpodiseno.com

• Oblasti podnikání: Stavebnictví a stavební materiály
• Teritorium: Amerika | Kolumbie | Zahraničí

Doporučujeme