V Londýně proběhl Czech Beer Day 2021

Prezentaci českých pivovarů a výrobců destilátů jsme společně s Velvyslanectvím České republiky v Londýně organizovali již posedmé. Poprvé se všemi komplikacemi způsobenými brexitem, ale přesto opět velmi úspěšně.

Akce se konala na zahradě velvyslanectví v Kensingtonu ve středu 15.9. od 14 do 20 hodin. Přes všechny problémy spojené s cestováním do Velké Británie se podařilo zajistit velmi početné zastoupení, které tvořilo 12 českých pivovarů + 2 likérky + 2 firmy nabízející podpůrné služby. Oficiální úvod akce obstaral britský Minister of State for Trade Policy, Greg Hands MP, který krátce přivítal hosty a ochutnal všechny zastoupené značky. Potom již celé odpoledne probíhala neformální degustace a obchodní jednání.

Celkem přišlo více než 150 britských návštěvníků, mezi nimiž nechyběli nákupčí z maloobchodních řetězců, distributoři, velkoobchody, zástupci sítí restaurací, pivních e-shopů, novináři a další relevantní obchodní partneři. Věříme, že jednání přinesou pozitivní výsledky v podobě nových obchodních spojení a posílení prestiže českého piva ve Velké Británii.

Účastníci akce:
Zámecký
pivovar Frýdlant
Tradiční
pivovar v Rakovníku
Bohemia
Regent
Zámecký
pivovar Břeclav
Budvar UK
CLOCK
Brewery
Pivovar
Cvikov
Jarošovský
pivovar
Pivovar
Kutná Hora
Pivovar Nová
Paka
Vinohradský
pivovar
Pivovar
Záhora
Rudolf
Jelínek
Palírna u
zeleného stromu
DataSentics
Little
Greta.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Spojené království a Irsko.
• Témata: Ekonomika ve světě
• Oblasti podnikání: Obchod | Potravinářský průmysl
• Teritorium: Evropa | Velká Británie | Zahraničí