Zdroj: CzechTrade

V Rize zaujal seminář českých inovativních řešení pro farmaceutický průmysl

Největší výrobci a distributoři z oblasti farmacie se v Lotyšsku zůčastnili semináře českých inovativních řešení pro farmaceutický průmysl.

V čtvrtek 10. listopadu zorganizovala zahraniční kancelář agentury CzechTrade v Rize společně se Zastupitelským úřadem ČR v Rize odborný seminář určený pro lotyšské farmaceutické výrobce, distributory a lékárenské řetězce.

Ilustrační fotografie

Hlavním lákadlem byly odborné přednášky českých společností GMProject, Logio a Stoelzle Union. Zástupci těchto firem představili lotyšským partnerům komplexní nabídku řešení – od projektování výrobních provozů, přes jejich vybavení, automatizaci, dodávku obalového skla, až po softwarové řešení logistiky, skladování a cenotvorbu léčiv. V odpoledním bloku pak přišla na řadu intenzivní B2B jednání.

Akce proběhla v prestižních prostorech AC Hotel Riga by Marriott za přítomnosti více než dvaceti zástupců lotyšských, ale i litevských firem. Publikum na lotyšské straně tvořili největší výrobci a distributoři z oblasti farmacie, včetně farmaceutického giganta Olainfarm nebo jednoho z největších distributorů SIA Emteko.

Český aplikátor Tugi zlomí strach lidí z injekcí

Finanční podporu této akci poskytlo Ministerstvo průmyslu a obchodu. Českým společnostem přejeme mnoho úspěchů na lotyšském trhu a těšíme se na další příležitosti ke spolupráci. Video z průběhu semináře, zpracované společností G.M.Project je ke zhlédnutí na youtube.com.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Lotyšsko s působností pro celé Pobaltí.
Zdroj: Kancelář CzechTrade Lotyšsko

• Teritorium: Evropa | Lotyšsko | Zahraničí

Doporučujeme