Zdroj: CzechTrade

V Srbsku se prezentují české vodohospodářské firmy

Zahraniční kancelář CzechTrade v Bělehradě zorganizovala pro srbské odborné publikum prezentaci čtyř českých společností z oblasti vodohospodářství a energetiky.

Do Bělehradu zavítali v polovině května zástupci z firem Sigma Group; Sigma Pumpy Hranice; I.B.C. Praha a Radka Water, aby na zastupitelském úřadě prezentovali sortiment a výrobní program pro oblasti vodohospodářství, energetiky, teplárenství, hutnictví a metalurgie. Zejména společnosti ze skupiny Sigma Group mají v Srbsku četné reference z dodávek strojírenských celků a náhradních dílů do elektráren a průmyslových provozů a touto prezentací se tak snaží plynule navázat na předchozí aktivity.  

Ilustrační fotografie

Prezentaci, které byli přítomni srbští projektanti, hasiči, zemědělští inženýři a zástupci předních lokálních společností z oblasti petrochemie, energetiky a strojírenství, zahájil zdravicí velvyslanec České republiky v Srbsku Tomáš Kuchta, který zároveň vyjádřil plnou podporu dalším aktivitám českých firem na poli vodohospodářství v Srbsku.

Zpracoval kolektiv zahraniční kanceláře CzechTrade Srbsko.

• Teritorium: Evropa | Srbsko | Zahraničí

Doporučujeme