V září startuje třetí ročník soutěže STARTupUJ NA VYSOČINĚ

Soutěž STARTupUJ NA VYSOČINĚ vyhlašuje každým druhým rokem agentura CzechInvest ve spolupráci s Krajem Vysočina. Letos je soutěž otevřena v termínu od 1. září do 15. října 2023.

„Ve spolupráci s Agenturou CzechInvest a dalšími partnery z území jsme připravili další ročník soutěže STARTupUJ NA VYSOČINĚ, kterou chceme podpořit místní začínající podnikatele a zájemce o podnikání v jejich inovativních podnikatelských nápadech. Soutěž startuje se začátkem nového školního roku a na vítěze každé ze 3 soutěžních kategorií v ní čeká finanční odměna ve výši 30 tis. Kč od Kraje Vysočina, mentoring v oblasti podnikání od specialistů z CzechInvestu a další věcné dary. Souběžně se soutěží proběhnou tři bezplatné webináře na témata spojená se zahájením podnikáním, které jsou určeny nejen účastníkům soutěže ale i široké veřejnosti,“ shrnuje Hana Hajnová, náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje, která nad soutěží převzala záštitu.

STARTupUJ NA VYSOČINĚ | Kraj Vysočina

Již nyní je však možné se na stránkách soutěže seznámit s jejími podmínkami a dalšími náležitostmi. Soutěže se mohou účastnit podnikatelé nebo firmy s historií do tří let, které svůj projekt realizují v Kraji Vysočina, nebo zájemci o podnikání ve věku od 15 let s trvalým pobytem nebo místem studia v regionu.

Soutěžit lze ve třech soutěžních kategoriích, kterými jsou plánovaný inovativní podnikatelský projekt, realizovaný inovativní projekt a studentský inovativní projekt.

Soutěž doplní tyto bezplatné webináře pro širokou veřejnost:

  • 27. 9. 2023, od 16 hod. –⁠ Podnikatelský záměr v kostce,
  • 4. 10. 2023, od 16 hod. –⁠ Podnikatelské finance pro začátečníky,
  • 11. 10. 2023, od 16 hod. –⁠ Prezentace podnikatelského záměru.

Registrace na webináře bude spuštěna společně s registrací do soutěže.

Dalšími partnery soutěže jsou pak Vysoká škola polytechnická Jihlava a Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina. Sponzory letošního ročníku soutěže jsou společnosti DVOŘÁK-svahové sekačky, Plastia, Archeon Group a MYCO, které do soutěže věnovaly věcné dary.

Redakčně upravená tisková zpráva Kraje Vysočina

• Témata: Inovace a startupy
• Teritorium: Česká republika | Vysočina kraj

Doporučujeme